Kraków - Krowodrza

KRMK1/0043

powrót do listy

Numer referencyjny KRMK1/0043

6 900 000 PLN 4 928.57 zł za m2 Budynek biurowo-usługowy z potencjałem inwestycyjnym , 1 400.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Krowodrza K. Filar, M. Walczyk s.c.

ul. Bratysławska 2

tel. 793 717 771
krmk1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

 • Specyfikacja

  Finanse

  Rodzaj transakcji

  sprzedaż

  Lokalizacja

  Województwo

  małopolskie

  Miasto

  Kraków

  Dzielnica

  Krowodrza

  Nieruchomość

  Rodzaj nieruchomości

  budynek

  Rok budowy

  1975

  Rynek

  Wtórny

  Powierzchnia

  1400m2

  Specyfikacja

  Opis

  Kraków – Krowodrza

  Nieruchomość: Proponujemy Państwu na sprzedaż 3-kondygnacyjny podpiwniczony budynek biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 1400,2 m2 wraz z dwoma działkami o łącznej powierzchni 1600 m2.

  Nieruchomość składa się z:

  – poziomu -1 – 250,7 m2,

  – parteru – 266,0 m2,

  – I i II piętro – 782,3 m2,

  – pomieszczeń dodatkowych – 101,2 m2.

  Działka, na której stoi budynek wraz z drogą wewnętrzną i parkingiem jest w użytkowaniu wieczystym Gminy. Druga działka jest w użytkowaniu wieczystym Skarbu Państwa.

  Stan nieruchomości: Budynek z konstrukcji żelbetowej z końca lat 70-tych XX wieku. W budynku wewnętrzna klatka schodowa. Obiekt wyposażony jest w instalację wod.-kan, gazową, elektryczną i teletechniczną. Ogrzewanie z sieci miejskiej. W budynku zainstalowana częściowa klimatyzacja. Dach z papy został niedawno wymieniony.

  Obecnie 2/3 budynku jest zajęte przez najemców. Najemcy niezmienni od lat.

  Ponadto:Niewątpliwym atutem jest uzyskanie przez właściciela prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę. Upoważnia ona w ramach inwestycji do nadbudowy istniejącego budynku oraz do jego przebudowy. Nowy właściciel może skorzystać z przygotowanego już projektu modernizacji obiektu. Projekt zawiera nadbudowanie jednej kondygnacji, remont, przebudowę wszystkich pomieszczeń, wykonanie nowych elewacji oraz instalacji wewnętrznych a także powiększenie strefy parkowania .

  Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy.Wzdłuż głównej ulicy znajduje się parking dla samochodów.Okolica z pełną infrastrukturą, w sąsiedztwie instytucje państwowe, lokale usługowe oraz zabudowa mieszkaniowa.

  Podana cena jest ceną netto, podatek VAT w wysokości 23%.

  Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

  Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

  Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

  Poproś o informacje

  Nieruchomość proponowana przez

  Tecnocasa

  Studio Krowodrza K. Filar, M. Walczyk s.c.

  ul. Bratysławska 2

  tel. 793 717 771
  krmk1@tecnocasa.pl

  Oferta oddziału