Kraków – Krzemionki – ul. Smolki

KRMR1/0047

powrót do listy

Numer referencyjny KRMR1/0047

699 000 PLN 7 531.52 zł za m2 Mieszkanie z potencjałem w klimatycznej kamienicy , 92.81 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

Rynek Podgórski 9

tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

sprzedaż

Lokalizacja

Województwo

małopolskie

Miasto

Kraków

Dzielnica

Krzemionki

Ulica

Smolki

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

mieszkanie

Forma własności

Własność

Typ zabudowy

kamienica

Rok budowy

1920

Rynek

Wtórny

Powierzchnia

58,06m2

Piętro

2

Specyfikacja

Ilość pokoi

2

Ilość łazienek

1

Kuchnia

zamknięta

Typ ogrzewania

gazowe

Opis

Kraków – Krzemionki – ul. Smolki – 92,81 m2

Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 58,06 m2, wraz z przynależnym poddaszem z wyłącznym prawem jego wykorzystania, o powierzchni użytkowej 34,75 m2
i całkowitej 59,6 m2. Położone jest ono na 2 piętrze kamienicy z lat 20-tych XX wieku. Na pierwszym poziomie lokalu znajdują się dwa oddzielne pokoje z ekspozycją na ulicę Smolki , jasna kuchnia z balkonem skierowana w stronę podwórka, przedpokój oraz łazienka z WC. Drugi poziom, stanowi poddasze w stanie surowym, z doprowadzonymi instalacjami wodno-kanalizacyjną, elektryczną oraz gazową. Zarówno mieszkanie jak i poddasze mają niezależne wejścia, co daje możliwość zaaranżowania dwóch osobnych mieszkań, jednak istnieje również możliwość stworzenia mieszkania dwupoziomowego, gdyż pierwsze pracę w tym kierunku zostały już poczynione.

Stan lokalu: do remontu. Na pierwszym poziomie na podłogach drewniany parkiet, zaś w łazience oraz w kuchni płytki. Drugi poziom w stanie surowym zamkniętym.
Ekspozycja dwustronna: północno-zachodnia od strony podwórka oraz północno-wschodnia od strony ulicy Smolki. Ogrzewanie gazowe piecem dwu-funkcyjnym.
Dach pokryty blacho-dachówka.

Stan budynku: kamienica z 1920 r. w dobrym stanie technicznym oraz wizualnym. Fasada frontowa budynku porośnięta jest winoroślą nadającą mu wyjątkowy charakter.

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy bocznej ulicy w centrum Starego Podgórza tuż obok Rynku Podgórskiego oraz Parku Bednarskiego. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość przystanku tramwajowego “Smolki” oraz bezpośrednie sąsiedztwo wspomnianego parku, ulubionego miejsca rekreacji i wypoczynku zarówno wśród Podgórzan jak i turystów. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty handlowo-usługowe, placówki użyteczności publicznej a także przystanki komunikacji miejskiej, zarówno tramwajowej jak i autobusowej, umożliwiające bezproblemowe dotarcie do wybranej części Krakowa. Dla osób poruszających się samochodem nieopodal znajduje się wielopoziomowy parking.

Zapraszamy do oglądania!

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

Rynek Podgórski 9

tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału