Kraków – Zabłocie – ul. Wałowa - INWESTYCJA

KRMR1/0124

powrót do listy

Numer referencyjny KRMR1/0124

459 000 PLN 4 590.00 zł za m2 Działka zabudowana z koncepcją rozbudowy, 100.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

Rynek Podgórski 9

tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

 • 1+
  więcej

  Specyfikacja

  Finanse

  Rodzaj transakcji

  sprzedaż

  Lokalizacja

  Województwo

  małopolskie

  Miasto

  Kraków

  Dzielnica

  Zabłocie

  Ulica

  Wałowa

  Nieruchomość

  Rodzaj nieruchomości

  budynek

  Forma własności

  Własność

  Typ zabudowy

  kamienica

  Materiał budynku

  cegła

  Stan techniczny

  Do remontu

  Specyfikacja

  Opis

  Kraków – Zabłocie – ul. Wałowa – INWESTYCJA

  Nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni około 100 m2, zabudowaną budynkiem parterowym wraz z koncepcją rozbudowy.

  Budynek w stanie do remontu. Nieruchomość sprzedawana wraz z koncepcją, która przewiduje 5 odrębnych lokali mieszkalnych. Łączna powierzchnia użytkowa według projektu to około 150 m2. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego „Zabłocie” w „OBSZARZE C – Zabłocie Wschód” , oznaczona symbolem C5.M – przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową niską.

  Lokalizacja: Mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa, która w 2010 r. zaczęła nabierać rozpędu w swoim rozwoju, kiedy to została założona nowa linia tramwajowa idąca w stronę Płaszowa. Na dzień dzisiejszy Zabłocie uważane jest za modną dzielnicę, na terenie której znajduje się wiele restauracji, kawiarni, ale także siłownia, przedszkole, czy Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Również z punktu widzenia sztuki oraz rozwoju kulturalnego można wyróżnić m. in. zabytek historyczny Muzeum Fabryka Schindlera czy Muzeum Sztuki Współczesnej (MOCAK). Swoje siedziby ma tu także wiele firm oraz korporacji, co spowodowało napływ pracowników z różnych części świata.

  Komunikacja miejska: 5 minuty pieszo do przystanku tramwajowego „Klimeckiego”. Bardzo dobry dojazd do każdej części miasta.

  Cena: 459.000 zł

  Zapraszamy do oglądania!

  Kredyt hipoteczny z Agencją Nieruchomości Tecnocasa
  W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

  Poproś o informacje

  Nieruchomość proponowana przez

  Tecnocasa

  Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

  Rynek Podgórski 9

  tel. 513 084 377
  krmr1@tecnocasa.pl

  Oferta oddziału