Kraków – Stare Podgórze- Limanowskiego

KRMR1/0160

powrót do listy

Numer referencyjny KRMR1/0160

7 500 PLN 107.14 zł za m2 Lokal do aranżacji , 70.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

Rynek Podgórski 9

tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

 • 5+
  więcej

  Specyfikacja

  Finanse

  Rodzaj transakcji

  wynajem

  Kaucja

  7500zł

  Lokalizacja

  Województwo

  małopolskie

  Miasto

  Kraków

  Dzielnica

  Stare Podgórze

  Ulica

  Limanowskiego

  Nieruchomość

  Rodzaj nieruchomości

  lokal

  Typ zabudowy

  kamienica

  Rynek

  Wtórny

  Powierzchnia

  70m2

  Specyfikacja

  Ilość pokoi

  3

  Ilość łazienek

  1

  Typ ogrzewania

  MPEC

  Opis

  Kraków – Stare Podgórze- Limanowskiego – 70 m2

  Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 70 m2, położony na parterze budynku z XX wieku. Nieruchomość składa się z 3 przestronnych pomieszczeń, zaplecza socjalnego oraz toalety.

  Stan lokalu: Lokal w trakcie remontu, oddanie lokalu planowane jest na grudzień 2021 roku. Ogrzewanie miejskiej, wewnętrzna wentylacja mechaniczna.

  Stan budynku:Budynek w trakcie remontu, planowane zakończenie praz w grudniu 2021 roku. Lokal mieści się w budynku z XX wieku.

  Lokalizacja: Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Placu Bohaterów Getta. W okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji. 5 minut pieszo do Bulwarów Wiślanych i 10 minut do Galerii Kazimierz. Duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego oraz sąsiedztwo przystanków tramwajowych sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla każdego biznesu.

  Na terenie Starego Podgórza i Zabłocia znajduje się wiele ciekawych historycznie, kulturowo i turystycznie miejsc, na przykład Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK), Cricoteka, Muzeum Fabryka Schindlera, Szlak Pamięci Ofiar Getta, kładka Ojca Bernatka, Fort Benedykta, neogotycki Kościół Św. Józefa oraz liczne galerie, kawiarnie i puby, a także urokliwe tereny rekreacyjne: Bulwary Wiślane, Park Bednarskiego, Kopiec Kraka i Krzemionki. Wszystko to sprawia, że obszar Starego Podgórza staje się jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji, zarówno przez samych mieszkańców Krakowa jak i inwestorów z innych części Polski oraz z zagranicy.

  Komunikacja miejska: 2 minuty do przystanku „Limanowskiego” w okolicy skrzyżowania ulic Limanowskiego i Na Zjeździe oraz 7 minut do przystanku „Powstańców Śląskich” przy ul. Wielickiej.

  Koszty wynajmu : 7 500 zł netto + media.

  Zapraszamy do oglądania!

  Kredyt hipoteczny z Agencją Nieruchomości Tecnocasa
  W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

  Poproś o informacje

  Nieruchomość proponowana przez

  Tecnocasa

  Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

  Rynek Podgórski 9

  tel. 513 084 377
  krmr1@tecnocasa.pl

  Oferta oddziału