KRMM1/0046 – Tecnocasa

Kraków - Łobzów - ul. Wrocławska

KRMM1/0046

Numer referencyjny KRMM1/0046

699 000 PLN 11 112.88 zł za m2 2 pokoje + osobna kuchnia, 62.90 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Krowodrza M. Walczyk, K. Filar s.c.

ul. Kazimierza Wielkiego 41

tel. 512 110 802
krmm1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Lokalizacja

Województwo

małopolskie

Nieruchomość

Specyfikacja

Opis

Kraków – ŁOBZÓW Wrocławska dwupokojowe mieszkanie w kamienicy.

Nieruchomość: Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,9, znajdujące się na parterze w dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni z oknem, przedpokoju oraz łazienki. Do mieszkania przynależy balkon, ogród oraz piwnica.

Stan nieruchomości: Bardzo dobry – Nieruchomość wykończona w dobrym standardzie. Ogrzewanie mieszkania jest gazowe. Ekspozycja dwustronna: północ-południe.

Stan budynku: Nieruchomość mieści się w kamienicy z 1936 roku. Klatka schodowa jest zadbana, a przy wejściu do budynku znajduje się domofon. Elewacja budynku zachowa z oryginalnymi elementami architektonicznymi.

Opłaty: W czynszu zawarta jest zaliczka na wodę zimną, ogrzewanie, wywóz śmieci, administracja, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy. Dodatkowo płatny prąd i gaz– indywidualnie według zużycia.

Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części Krakowa. W pobliżu punkty usługowe tj. przedszkola, szkoły, poczta, sklepy (Carrefour Express, Żabka, Biedronka) oraz punkty gastronomiczne. W najbliższej lokalizacji znajdują się przystanek autobusowyWrocławskaz którego jest dobry dojazd do wszystkich części Krakowa. W niedalekiej odległości Park „Młynówka Królewska” oraz prestiżowe Alejki Grottgera.

Cena: 699 000 zł

Oferta na zasadzie wyłączności.

Kredyt hipoteczny Agencją Nieruchomości Tecnocasa

W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

Zachęcamy do kontaktu!

Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).


                

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Krowodrza M. Walczyk, K. Filar s.c.

ul. Kazimierza Wielkiego 41

tel. 512 110 802
krmm1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału