KRMK3/0075 – Tecnocasa

Kraków – Prądnik Biały– ul. Łokietka

KRMK3/0075

Numer referencyjny KRMK3/0075

11 500 PLN 70.18 zł za m2 Przestronny lokal usługowo- handlowy, 163.87 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomości Prądnik Biały D. Nazary, T. Wójciak s.c.

Pachońskiego 9

tel. 797281632
krmk3@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

 • Specyfikacja

  Finanse

  Rodzaj transakcji

  wynajem

  Kaucja

  11 500zł

  Dostępność

  II kwartał 2023

  Lokalizacja

  Województwo

  małopolskie

  Miasto

  Kraków

  Dzielnica

  Prądnik Biały

  Ulica

  Łokietka

  Nieruchomość

  Rodzaj nieruchomości

  lokal

  Forma własności

  Własność

  Typ zabudowy

  nie dotyczy

  Rok budowy

  2022

  Stan techniczny

  Stan surowy

  Rynek

  Wtórny

  Piętro

  parter

  Dostępne media

  prąd + woda

  Specyfikacja

  Ilość pokoi

  1

  Ilość łazienek

  2

  Typ ogrzewania

  centralne

  Instalacje w budynku

  klimatyzacja, wentylacja, fotowoltaika, internet światłowodowy

  Inne

  Dostępne w pobliżu

  Budynek usytuowany jest 1,5 km od ulicy opolskiej. Drogi dojazdowe zapewniają połączenie z każdą częścią Krakowa oraz szybki wylot na autostradę A4. Dojazd do Galerii Bronowice, IKEA, OBI, CASTORAMA zajmuje ok.10 minut. Budynek położony w sąsiedztwie niskiej zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej.

  Opis

  Kraków – Prądnik Biały– ul. Łokietka – przestronny lokal usługowo-handlowy

  Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 163,87 m², znajdujący się na parterze w dwupiętrowym budynku handlowo usługowym, który zostanie oddany do użytku w drugim kwartale 2023r. Nieruchomość składa się obecnie z pomieszczenia open space oraz dwóch toalet. Powierzchnia do indywidualnej adaptacji, dająca możliwość dopasowania pomieszczenia do specyfiki prowadzonej działalności. Trzy wejścia do lokalu. Przestronne witryny zapewniają dobre doświetlenie oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności. Lokal może być przeznaczony pod różnorodne działalności usługowe ze względu na stale powiększające się osiedle. Do lokalu przynależy również ogródek o powierzchni ok. 4 ar do wyłącznego użytku, cztery miejsca parkingowe oraz miejsca dla rowerów.

  Stan nieruchomości: STAN SUROWY – do własnej aranżacji. Lokal wyposażony we wszystkie, niezbędne instalacje. Fotowoltaiczna – kompletna instalacja o mocy do 5kW. Instalacja Internetowa – światłowód doprowadzony do tablicy multimedialnej przy wejściu do lokalu. Kanalizacja sanitarna – 5 pionów kanalizacyjnych. Kanalizacji technologiczna – odrębna instalacja lokalu parterowego przystosowana do montażu seperatora tłuszczów. Wentylacja – wykonany kanał wyrzutowy fi 250 bez rozprowadzenia instalacji i urządzeń wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej  Wentylacji technologiczna – odrębny kanał wyrzutowy z lokalu parterowego. Klimatyzacja – wykonane kanały technologiczne umożliwiające montaż jednostek zewnętrznych na dachu budynku. Centralne ogrzewanie w oparciu o kocioł gazowy dwufunkcyjny o mocy 20kW.

  Stan budynku: Nowoczesny budynek wykonywany z wysokiej jakości materiałów budowlanych z dbałością o każdy szczegół.

  Lokalizacja: Budynek usytuowany jest 1,5 km od ulicy opolskiej. Drogi dojazdowe zapewniają połączenie z każdą częścią Krakowa oraz szybki wylot na autostradę A4. Dojazd do Galerii Bronowice, IKEA, OBI, CASTORAMA zajmuje ok.10 minut. Budynek położony w sąsiedztwie niskiej zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej.

  Cena: 11 500 zł netto + media wg zużycia

  OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

  Zachęcamy do kontaktu!

  Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w najmie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

   

  Poproś o informacje

  Nieruchomość proponowana przez

  Tecnocasa

  Agencja Nieruchomości Prądnik Biały D. Nazary, T. Wójciak s.c.

  Pachońskiego 9

  tel. 797281632
  krmk3@tecnocasa.pl

  Oferta oddziału