RZMS1/0004 – Tecnocasa

Łańcut - Żołynia - Smolarzyny

RZMS1/0004

Numer referencyjny RZMS1/0004

550 000 PLN 4 508.20 zł za m2 Dom w malowniczej okolicy, 122.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Staromieście K.Głowacki, D.Łukasik s.c.

Marszałkowska 15/u7

tel. 886 116 429
rzms1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

sprzedaż

Dostępność

od zaraz

Lokalizacja

Województwo

podkarpackie

Miasto

Smolarzyny

Ulica

Smolarzyny

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

dom

Forma własności

Własność

Typ zabudowy

dom wolnostojący

Rok budowy

1999

Materiał budynku

pustak

Rynek

Wtórny

Dostępne media

prąd, woda, gaz, kanalizacja

Specyfikacja

Ilość pokoi

4

Ilość łazienek

2

Ilość balkonów

2

Kuchnia

1

Typ ogrzewania

Gazowe

Opis

Nieruchomość: Proponujemy Państwu nieruchomość położoną w Smolarzynach. Nieruchomość obejmuje 1-piętrowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 122 m2 usytuowany na działce o powierzchni 641 m2. Nieruchomość znajduje się na terenie zabudowanym, uzbrojonym w sieć telefoniczną, elektroenergetyczną, gazową, wodociągową i kanalizacyjną. Budynek mieszkalny został zbudowany w latach roku 1999 w technologii murowanej tradycyjnej a w roku 2016 został rozbudowany do obecnej postaci.

BUDYNEK MIESZKALNY

Rozkład pomieszczeń:
Parter. Obejmuje Sypialnie z wyjściem na taras, przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienkę z WC oraz klatkę schodową prowadzącą na piętro I.

I piętro. Obejmuje dwie sypialnie oraz łazienkę z WC. Pokoje są dobrze doświetlone, które mają wyjście na balkon typu loggia. Pokoje są przechodnie.

Stan budynku: Bardzo dobry. Dobrze utrzymany budynek z pustaków silikat z 1999 r, po rozbudowie wykonanej około 2016 r. Budynek jest otynkowany i ocieplony. Posiada elewację zewnętrzną. Dach jest dwuspadowy, pokryty blachodachówką szwedzką. Przeprowadzony został generalny remont parteru w 2020 roku. Budynek jest wyposażony w następujące instalacje: sieć elektryczną, instalację wodno – kanalizacyjną z podłączeniem do sieci miejskiej oraz instalację gazową z podłączeniem do sieci miejskiej. Ogrzewanie gazowe. Okna plastikowe. Ogrzewanie podłogowe. Podłogi wyłożone w większości panelami.

DZIAŁKA
Powierzchnia 6.41 ar. Kształt prostokątny. Ogrodzenie z bramą wjazdową dla samochodów.

Lokalizacja: Dom zlokalizowany jest w zielonym otoczeniu, w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej. Cicha, spokojna i malownicza okolica z licznymi terenami zielonymi stanowiącymi tereny rekreacyjne.

Stan prawny. Pełna własność z księgą wieczystą. Grunt wykupiony na własność. Jeden właściciel. Brak służebności i obciążeń.

Dodatkowe informacje zostaną udzielone po kontakcie telefonicznym.

Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997r. O gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 1997r. Nr 115, poz. 741) usługa pośrednictwa jest wykonywana na mocy pisemnej umowy.

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Staromieście K.Głowacki, D.Łukasik s.c.

Marszałkowska 15/u7

tel. 886 116 429
rzms1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału