RZMS1/0051
Numer referencyjny RZMS1/0051
Nieruchomość proponowana przez
Studio Staromieście K.Głowacki, D.Łukasik s.c.
Marszałkowska 15/u7
tel. 886 116 429
rzms1@tecnocasa.pl
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Dostępność
Od zaraz
Województwo
podkarpackie
Ulica
Leśna
Rodzaj nieruchomości
dzialka
Forma własności
Własność
Powierzchnia
13642m2
Nieruchomość Gruntowa – Czudec – Gmina Strzyżów
Nieruchomość: przedstawiamy Państwu działki zlokalizowane w miejscowości Czudec. Parcele położne na górce, z której rozciąga się piękny widok na panoramę okolicy oraz pobliskich miejscowości. Planowane jest „małe osiedle” domów jednorodzinnych. Działka została podzielona na 6 mniejszych o wymiarach około 13.5 ar, przybliżone wymiary: długość 38m x 35m szerokość. Przez środek przebiegać będzie droga o szerokości 5 m, dostępna będzie dla wszystkich mieszkańców. Dla działki, która jest w trakcie podziału zostały wydane warunki zabudowy pod budowę domów jednorodzinnych. Miejsce jest idealna dla osób pragnących ciszę, spokój, świeże powietrze.
Lokalizacja: okolica jest bardzo spokojna, do działek prowadzi, droga gmina asfaltowa. W pobliżu budowana jest droga Via Carpatia, która w przyszłości sprawi, że z Czudca, będzie bardzo łatwo przedostać się w inne rejony Polski oraz zostanie rozładowany ruch do Rzeszowa.
Media i dojazd: do działek doprowadzona jest woda, wodociągiem gminnym. Przyłącz instalacji gazowej możliwy z sieci przy drodze gminnej.
Cena działki: 140 000zł
Po więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny.
Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997r. O gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 1997r. Nr 115, poz. 741) usługa pośrednictwa jest wykonywana na mocy pisemnej umowy.
Nieruchomość proponowana przez
Studio Staromieście K.Głowacki, D.Łukasik s.c.
Marszałkowska 15/u7
tel. 886 116 429
rzms1@tecnocasa.pl