Numer referencyjny RZMS1/012
Nieruchomość proponowana przez
Studio Staromieście K.Głowacki, D.Łukasik s.c.
Marszałkowska 15/u7
tel. 886 116 429
rzms1@tecnocasa.pl
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Dostępność
Do ustalenia
Województwo
podkarpackie
Miasto
Rzeszów
Dzielnica
Staromieście
Ulica
Henryka Sienkiewicza
Rodzaj nieruchomości
dom
Forma własności
Własność
Typ zabudowy
dom wolnostojący
Rok budowy
1966
Materiał budynku
cegła
Stan techniczny
Dobry
Rynek
Wtórny
Dostępne media
gaz, prąd, woda
Ilość pokoi
5
Ilość łazienek
2
Ilość balkonów
3
Kuchnia
2
Piwnica
Tak
Typ ogrzewania
Własne gazowe
Dodatkowe udogodnienia
Garaż, dużo zieleni, dobry dojazd.
Dostępne w pobliżu
Sklepy spożywcze, usługi, przystanek MPK, Uniwersytet Rzeszowski, apteka, przedszkole.
Rzeszów – Staromieście, ul. Henryka Sienkiewicza.
Nieruchomość na sprzedaż: Dom z dwoma osobnymi lokalami mieszkalnymi i lokalem usługowym. Dom nadaje się, zarówno do zamieszkania dla rodziny, jak i do zakupu pod wynajem. Największym plusem nieruchomości jest jej lokalizacja, dom położony jest niemal w centrum miasta, dzięki czemu jest z niego łatwy dojazd w każdą część Rzeszowa. Dodatkowym atutem jest wydzielony lokal usługowy z witryną od strony ulicy Sienkiewicza, co może być świetnym dodatkowym źródłem dochodu. W domu wjazd do garażu, dzięki czemu nie wystąpi problem z miejscem parkingowym. Ponad to w nieruchomości mieści się przestronna piwnica, która zapewnia dodatkowe miejsce na przechowywanie.
Lokal na parterze ma dwa pokoje, osobną kuchnię i łazienkę. Mieszkanie może zostać połączone z lokalem usługowym. Możliwość zaadaptowania pokoi na pokoje dziecięce lub dwa pokoje, które można wynajmować.
Mieszkanie na piętrze składa się z trzech pokoi, łazienki i kuchni. Każdy pokój posiada swój balkon. Pokoje można z łatwością dostosować do własnych potrzeb przez co nadają się, zarówno do wynajmowania, jak i do zamieszkania przez rodzinę.
Lokalizacja: Dom zlokalizowany jest przy ulicy Sienkiewicza, która charakteryzuje się dobrą infrastrukturą w pobliżu. W najbliższej okolicy sklepy spożywcze, lokale usługowe, przystanek MPK, przedszkole, Uniwersytet Rzeszowski, park na Rycerskiej, ok. 10 minut pieszo do Galerii Rzeszów, ok. 10 minut pieszo do Dworca Głównego.
Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).
Nieruchomość proponowana przez
Studio Staromieście K.Głowacki, D.Łukasik s.c.
Marszałkowska 15/u7
tel. 886 116 429
rzms1@tecnocasa.pl