KRMK3/0053 – Tecnocasa

Kraków – Osiedle „Ozon” – ul. Banacha – lokal użytkowy z witryną

KRMK3/0053

Numer referencyjny KRMK3/0053

5 000 PLN 81.97 zł za m2 Przestronny lokal usługowo- biurowy, 61.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomosci Prądnik Biały Dominika Nazary

Pachońskiego 9

tel. 797281632
krmk3@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

 • Specyfikacja

  Finanse

  Rodzaj transakcji

  wynajem

  Dostępność

  od zaraz

  Lokalizacja

  Województwo

  małopolskie

  Miasto

  Kraków

  Dzielnica

  Górka Narodowa

  Ulica

  Banacha

  Nieruchomość

  Rodzaj nieruchomości

  lokal

  Forma własności

  Własność

  Rok budowy

  2021

  Stan techniczny

  Bardzo dobry

  Piętro

  parter

  Dostępne media

  prąd + śmieci

  Specyfikacja

  Typ ogrzewania

  miejskie

  Opis

  Kraków – Osiedle „Ozon” – ul. Banacha – przestronny lokal z witryną

   Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 61 m², znajdujący się na parterze w pięciopiętrowym budynku oddanym do użytku w 2021r. Nieruchomość składa się z jednego pomieszczenia open-space, natomiast istnieje możliwość zmiany układu. Jedno wejście do lokalu. Przestronne witryny zapewniają dobre doświetlenie oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności. Lokal może być przeznaczony pod różnorodne działalności usługowe ze względu na stale powiększające się osiedle.

  Stan nieruchomości: STAN DEWELOPERSKI – do własnej aranżacji. Lokal wyposażony we wszystkie, niezbędne instalacje. W lokalu doprowadzona jest wentylacja mechaniczna z możliwością zainstalowania klimatyzacji. Przyłącz mocy: 17kW. Wysokość pomieszczenia: 3,20m. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej – brak gazu w budynku. W skład czynszu wliczają się: opłata za ogrzewanie, zaliczka na ciepłą i zimną wodę, utrzymanie części wspólnych. Dodatkowo płatny prąd i śmieci.

  Stan budynku: Budynek wykonywany z wysokiej jakości materiałów budowlanych z dbałością o każdy szczegół.

  Lokalizacja: Osiedle Ozon leży przy ulicy Stefana Banacha w obrębie krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały, od ścisłego centrum Krakowa jest oddalone o około 5,5 kilometra. Okolica jest zagospodarowana zielenią, wyróżnia się zabudową mieszkaniową i różnorodną infrastrukturą, pozwala na szybki dostęp do rozległych terenów leśnych oraz głównych arterii transportowych. Lokal znajduje się w drugim etap inwestycji. Finalnie osiedle będzie się składać z VIII etapów, które stworzą jedno duże osiedle mieszkaniowe. W niedalekiej odległości powstają również dwie oddzielne inwestycje deweloperskie.

  Komunikacja: Osiedle jest położone w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu na Aleję 29 Listopada należącą do drogi krajowej nr 7, niedaleko znajduje się też węzeł komunikacyjny ze zjazdem na drogę nr 79. Od inwestycji do centrum Krakowa można dojechać samochodem w około 20 minut. W promieniu 500 metrów dostępny jest szereg przystanków autobusowych. Obecnie trwa budowa linii tramwajowej Krowodrza Górka – Górka Narodowa. W odległości około 150m od lokalu powstanie przystanek tramwajowy.

  Cena: 5000 zł netto + prąd według zużycia oraz śmieci

   OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

  Zachęcamy do kontaktu!

  Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed obejrzeniem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

  Poproś o informacje

  Nieruchomość proponowana przez

  Tecnocasa

  Agencja Nieruchomosci Prądnik Biały Dominika Nazary

  Pachońskiego 9

  tel. 797281632
  krmk3@tecnocasa.pl

  Oferta oddziału