Kim jesteśmy – Tecnocasa

Kim jesteśmy

Tecnocasa to jedna z najważniejszych marek na światowym rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i jedna z największych sieci biur nieruchomości w Polsce.

Polską sieć zbudowano w oparciu o wiedzę i doświadczenie międzynarodowej grupy Tecnocasa, posiadającej ponad 4 tysiące biur i ponad 30-letnie doświadczenie. Na lokalnym rynku firma działa od 2004 roku, licząc obecnie 32 oddziały w Krakowie, 3 w Warszawie oraz 2 placówki we Wrocławiu.

Agencja Tecnocasa świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Oferuje pełne wsparcie w zakresie sprzedaży, zakupu, zamiany i wynajmu lokali mieszkaniowych oraz komercyjnych. Przy współpracy z grupą Kiron zapewnia także kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi kredytowej.

Atrybuty firmy to profesjonalizm w działaniu i wysoki standard świadczonych usług. Lokalizacja biur została tak zaplanowana, aby pracownicy mogli jak najlepiej poznać rynek oraz lokalną ofertę. Dzięki temu agencja Tecnocasa jest niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości, a jej działania są sprawne i bardzo skuteczne.

W naszych placówkach pracuje ponad 100 wykwalifikowanych pracowników. Zespół Tecnocasa tworzą ludzie młodzi, dynamiczni, doskonale wyszkoleni w ramach jednolitych i sprawdzonych na świecie standardów oraz metod pracy.

Celem agencji Tecnocasa jest przede wszystkim zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami nie tylko zakończyła się oczekiwanym rezultatem, ale również przebiegała w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku – mówi Anna Zagórska, rzecznik prasowy firmy Tecnocasa.