Kraków – Stare Podgórze- Limanowskiego

KRMR1/0158

powrót do listy

Numer referencyjny KRMR1/0158

13 500 PLN 103.85 zł za m2 Lokal w stanie deweloperskim, 130.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

Rynek Podgórski 9

tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

 • 8+
  więcej

  Specyfikacja

  Finanse

  Rodzaj transakcji

  wynajem

  Kaucja

  13500zł

  Lokalizacja

  Województwo

  małopolskie

  Miasto

  Kraków

  Dzielnica

  Stare Podgórze

  Ulica

  Limanowskiego

  Nieruchomość

  Rodzaj nieruchomości

  lokal

  Typ zabudowy

  kamienica

  Specyfikacja

  Ilość pokoi

  7

  Ilość łazienek

  2

  Kuchnia

  1

  Typ ogrzewania

  MPEC

  Opis

  Kraków – Stare Podgórze- Limanowskiego – 130 m2

  Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 130 m2, położony na parterze budynku z XX wieku. Nieruchomość składa się z 7 przestronnych pomieszczeń, zaplecza socjalnego oraz 2 toalet.

  Stan lokalu: Lokal w trakcie remontu, oddanie lokalu planowane jest na grudzień 2021 roku. Ogrzewanie miejskiej, wewnętrzna wentylacja mechaniczna.

  Stan budynku:Budynek w trakcie remontu, planowane zakończenie praz w grudniu 2021 roku. Lokal mieści się w budynku z XX wieku.

  Lokalizacja: Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Placu Bohaterów Getta. W okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji. 5 minut pieszo do Bulwarów Wiślanych i 10 minut do Galerii Kazimierz. Duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego oraz sąsiedztwo przystanków tramwajowych sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla każdego biznesu.

  Na terenie Starego Podgórza i Zabłocia znajduje się wiele ciekawych historycznie, kulturowo i turystycznie miejsc, na przykład Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK), Cricoteka, Muzeum Fabryka Schindlera, Szlak Pamięci Ofiar Getta, kładka Ojca Bernatka, Fort Benedykta, neogotycki Kościół Św. Józefa oraz liczne galerie, kawiarnie i puby, a także urokliwe tereny rekreacyjne: Bulwary Wiślane, Park Bednarskiego, Kopiec Kraka i Krzemionki. Wszystko to sprawia, że obszar Starego Podgórza staje się jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji, zarówno przez samych mieszkańców Krakowa jak i inwestorów z innych części Polski oraz z zagranicy.

  Komunikacja miejska: 2 minuty do przystanku „Limanowskiego” w okolicy skrzyżowania ulic Limanowskiego i Na Zjeździe oraz 7 minut do przystanku „Powstańców Śląskich” przy ul. Wielickiej.

  Koszty wynajmu : 13 500 zł netto + media.

  Zapraszamy do oglądania!

  Kredyt hipoteczny z Agencją Nieruchomości Tecnocasa
  W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

  Poproś o informacje

  Nieruchomość proponowana przez

  Tecnocasa

  Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

  Rynek Podgórski 9

  tel. 513 084 377
  krmr1@tecnocasa.pl

  Oferta oddziału