KRMO3/0121
Numer referencyjny KRMO3/0121
Nieruchomość proponowana przez

Studio Nowa Huta 2 Ł. Krzesiwo, M. Polaczek s.c.
Os. Oświecenia 33/A
tel. 579499291
krmo3@tecnocasa.pl
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Czynsz
350zł
Dostępność
Do ustalenia
Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków
Dzielnica
Mistrzejowice
Ulica
os. Oświecenia
Rodzaj nieruchomości
mieszkanie
Forma własności
Spółdzielcze własnościowe z KW
Typ zabudowy
blok
Rok budowy
1960
Stan techniczny
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
20m2
Piętro
1
Dostępne media
Prąd, woda, C.O.
Ilość pokoi
1
Ilość łazienek
1
Kuchnia
Aneks kuchenny
Winda
Nie
Piwnica
Tak
Typ ogrzewania
Centralne, miejskie
Kraków – Mistrzejowice – os. Tysiąclecia
NIERUCHOMOŚĆ:
Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 20 m², położoną na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Tysiąclecia.
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Jasny pokój pełni funkcję zarówno salonu, jak i sypialni – znajduje się w nim rozkładana kanapa oraz zabudowana szafa. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza.
Funkcjonalny aneks kuchenny w intensywnym, czerwonym kolorze nadaje wnętrzu charakteru i energii. Wyposażony jest w płytę gazową, kuchenkę mikrofalową oraz zlew.
Łazienka wyposażona jest w wannę, umywalkę i pralkę. W przedpokoju znajduje się duża zabudowana szafa, oferująca sporo miejsca do przechowywania.
W skład nieruchomości wchodzą:
Do mieszkania przynależy także piwnica.
STAN MIESZKANIA:
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z sieci MPEC. Instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne zostały wymienione.
STAN BUDYNKU:
Budynek jest w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość znajduje się w bloku z lat 60. XX wieku, który wyróżnia się zadbaną klatką schodową. Mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe dostępne przy budynku.
LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Tysiąclecia, w spokojnej i zielonej okolicy, pełnej terenów rekreacyjnych, takich jak parki i ścieżki spacerowe – idealnych do relaksu na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, takie jak markety, apteka, szkoły, przedszkola oraz placówki medyczne.
Dodatkowo, w okolicy dostępne są kawiarnie, restauracje oraz place zabaw dla dzieci. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli osiedle od przystanków komunikacji miejskiej, zapewniając szybki dostęp do centrum miasta. W pobliżu znajduje się również centrum handlowe Serenada, kino oraz inne atrakcje, idealne dla osób aktywnie spędzających czas.
KOMUNIKACJA:
BIERZESZ KREDYT?
W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z wieloma bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.
Zapraszamy na prezentację nieruchomości!
Informujemy, że przed obejrzeniem nieruchomości podpisujemy umowę pośrednictwa w kupnie.
Nieruchomość proponowana przez

Studio Nowa Huta 2 Ł. Krzesiwo, M. Polaczek s.c.
Os. Oświecenia 33/A
tel. 579499291
krmo3@tecnocasa.pl