KRMR9/0020 - Tecnocasa

Kraków – Poleska – Dwa niezależne pokoje - Bezczynszowe

KRMR9/0020

Numer referencyjny KRMR9/0020

2 799 PLN 46.65 zł za m2 Dwa niezależne pokoje w bezczynszowym mieszkaniu, 60.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomości Czyżyny Południe M. Tarłowski, Ł. Burdyn s.c.

ul. Ciesielskiego 6/lu3

tel. 577-477-964
krmg9@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

wynajem

Kaucja

2799zł

Powierzchnia

60m2

Piętro

1

Dostępne media

prąd, woda, gaz

Specyfikacja

Ilość pokoi

2

Ilość łazienek

1

Ilość balkonów

1

Dostępne w pobliżu

przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, żabka, AKF( dawna Akademia Wychowania Fizycznego), szkoła podstawowa, przedszkole, Liceum ogólnokształcące, Galeria Nowe Czyżyny, Nowohuckie Centrum Kultury, Tauron Arena, Basen, Łąki Nowohuckie

Opis

Kraków – Poleska – Dwa niezależne pokoje – Bezczynszowe

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 60 m², zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Poleskiej w Krakowie.

Nieruchomość składa się z:

– dwóch niezależnych pokoi,

– osobnej, jasnej kuchni,

– łazienki,

– przedpokoju,

– balkonu.

STAN NIERUCHOMOŚCI:

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Kuchnia wyposażona została w zabudowę na wymiar oraz niezbędne sprzęty AGD. W jednym z pokoi znajduje się duża szafa wykonana na wymiar. Lokal jest zadbany, funkcjonalny oraz bardzo dobrze doświetlony.

BUDYNEK:

Mieszkanie znajduje się w kameralnym, zadbanym budynku. Przed obiektem dostępne są miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz ogólnodostępne miejsca przy ulicy.