KRMD3/0209 – Tecnocasa

Kraków – Kozierów - gmina Michałowice – ul. Pod Sosną

KRMD3/0209

Numer referencyjny KRMD3/0209

479 000 PLN 3 628.79 zł za m2 Dom w zielonej okolicy, 132.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomości Dębniki - Podwawelskie J. Niesyt, M. Tyrkalska, P. Gronowski s.c.

Rynek Dębnicki 8/LU2

tel. 790 373 770
krmd3@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

sprzedaż

Dostępność

Od zaraz

Lokalizacja

Województwo

małopolskie

Miasto

Kozierów

Ulica

Pod Sosną

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

dom

Forma własności

Własność

Typ zabudowy

dom wolnostojący

Rok budowy

ok. 1970

Materiał budynku

pustak

Stan techniczny

do remontu

Rynek

Wtórny

Powierzchnia

132m2

Dostępne media

woda, prąd, gaz

Specyfikacja

Ilość pokoi

4

Ilość balkonów

1

Winda

nie dotyczy

Piwnica

Tak

Inne

Dostępne w pobliżu

przystanek komunikacji miejskiej, sklep

Opis

Kraków – Kozierów – gmina Michałowice – ul. Pod Sosną

Nieruchomość : Przedstawiamy Państwu jednopiętrowy dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni ok. 132 metrów kwadratowych, który składa się z ganku, czterech pomieszczeń, strychu do adaptacji z oraz piwnicy w przyziemiu. Na pierwszym piętrze ganek oraz cztery pomieszczenia przechodnie, jedno posiada wyjście na szeroki balkon. Wysoki strych o powierzchni 67 m2 daje możliwość adaptacji pod pomieszczenia mieszkalne.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego
i zgodnie z aktualnym planem znajduje się ona w terenie oznaczonym 2MN.03 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Stan nieruchomości: Do remontu. Dom został wybudowany w latach 70 XX w. z pustaka. W mieszkaniu brak mebli oraz zabudowy RTV oraz AGD. W 2020 roku wykonano dobudowę ganku oraz wstawiono nowe drzwi, wszystkie okna (piętro, strych, przyziemie) zostały wymienione na nowe 3 szybowe okna PCV, co oznacza, lepszą termoizolację domu i redukcje kosztów związanych z ogrzewaniem budynku nawet o 30-40% oraz są zapewnieniem ciszy i bezpieczeństwa dla domowników. W 2021 roku została wykonana kompletna renowacja dachu. Wykonano nową więźbę dwuspadową dającą więcej przestrzeni i możliwości, położono nową połać z blachodachówki i wstawiono nowe rynny. Wszystkie elementy są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów i pasują do siebie kolorystycznie. Wykonano odwodnienie i izolacje fundamentów oraz przyłącz instalacji gazowej i elektrycznej. Budynek ma podłączenia do gazu, wody oraz prądu (układ 3-fazowy). Brak jedynie kanalizacji – szambo.

Lokalizacja: Dom położony jest w małej miejscowości Kozierów w gminie Michałowice w odległości około 20km od Krakowa. Jest to spokojna i cicha okolica domów jednorodzinnych. Brak większych zabudowań pozwala na piękne widoki okolic, pobliskich łąk i lasów. Dom znajduje się przy samej ulicy (mało ruchliwej) którą jeździ autobus nr 277 pozwalający w 30 minut dostać się do Krakowa. Po drugiej stronie jezdni przystanek  ‘Narama księżna’. W miejscowości działają 2 sklepy spożywcze oddalone o około 500m. W pobliskich miejscowościach znajdują się też paczkomat, apteka, kapliczka, fryzjer czy studio urody. Najbliższa szkoła podstawowa jest w miejscowości Narama są to 3 minuty jazdy samochodem lub 10 piechotą.

Cena: Budynek i grunt, na którym on się znajduje (powierzchnia 10 arów) zostały wycenione na 479 000 złotych. Możliwość zakupu razem z sąsiednią działką, zabudowaną stodołą z lat 60-tych, której koszt to 249 000 złotych (powierzchnia 9,68 arów).

Zachęcamy do obejrzenia!

Informujemy, że przed obejrzeniem nieruchomości podpisujemy umowę pośrednictwa w kupnie.

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomości Dębniki - Podwawelskie J. Niesyt, M. Tyrkalska, P. Gronowski s.c.

Rynek Dębnicki 8/LU2

tel. 790 373 770
krmd3@tecnocasa.pl

Oferta oddziału