KRMK3/0240 – Tecnocasa

Zielonki – ul. Na ogrody – 44a – działka budowlano-rolna

KRMK3/0240

Numer referencyjny KRMK3/0240

650 000 PLN 147.73 zł za m2 Działka budowlano-rolna pod Krakowem, 4 400.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomości Prądnik Biały D. Nazary, T. Wójciak s.c.

Pachońskiego 9

tel. 797281632
krmk3@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

sprzedaż

Lokalizacja

Miasto

Zielonki

Ulica

Na ogrody

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

dzialka

Forma własności

Własność

Powierzchnia

4400m2

Dostępne media

woda, prąd, gaz, kanalizacja

Specyfikacja

Inne

Dostępne w pobliżu

Działka zlokalizowana jest w miejscowości Zielonki przy ul. Na ogrody - około 6 km od Krakowa. Spokojna i malownicza okolica z licznymi terenami zielonymi. W otoczeniu luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Opis

Zielonki – ul. Na ogrody – 44a – działka budowlano-rolna

Nieruchomość: Oferujemy Państwu do kupna działkę budowlano-rolną o powierzchni 44ar, z czego działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną stanowi około 20ar. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostępne media w drodze: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Bezpośredni dojazd drogą asfaltową. Działka położona w pierwszej linii zabudowy, nieogrodzona i niezagospodarowana. Szerokość działki to około 14,5m, a długość to około 300m.

 Stan prawny: Pełna własność z księgą wieczystą.


Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest w miejscowości Zielonki przy ul. Na ogrody – około 6 km od Krakowa. Spokojna i malownicza okolica z licznymi terenami zielonymi. W otoczeniu luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. To położenie gwarantuje spokój i możliwość wyciszenia się wśród natury w niewielkiej odległości od centrum Krakowa. W okolicy znajdziemy liczne trasy spacerowe, szlaki rowerowe i zapierające dech w piersiach punkty widokowe.

Odległość od ważnych punktów: około 1,5km od szkoły podstawowej, kościoła; 1 km od Parku Wiejskiego w Zielonkach, 1 km od Urzędu Gminy Zielonki, około 700m od restauracji “Malinowy Anioł”, około 300m od przystanku autobusowego (linie 207, 227, 267, 337, 937).

Więcej informacji zostanie udzielonych telefonicznie.

Cena: 650 000 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu  Kodeksu Cywilnego.

 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!

Kredyt hipoteczny z Agencją Nieruchomości Tecnocasa

W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości – KIRON. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego  objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

Zachęcamy do kontaktu!

Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed obejrzeniem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomości Prądnik Biały D. Nazary, T. Wójciak s.c.

Pachońskiego 9

tel. 797281632
krmk3@tecnocasa.pl

Oferta oddziału