KRMK3/0240 – Tecnocasa

Zielonki – ul. Na ogrody – 44a – działka budowlano-rolna

KRMK3/0240

Numer referencyjny KRMK3/0240

650 000 PLN 147.73 zł za m2 Działka budowlano-rolna pod Krakowem, 4 400.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomości Prądnik Biały D. Nazary, T. Wójciak s.c.

Pachońskiego 9

tel. 797281632
krmk3@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

sprzedaż

Lokalizacja

Województwo

małopolskie

Miasto

Zielonki

Ulica

Na ogrody

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

dzialka

Forma własności

Własność

Powierzchnia

4400m2

Dostępne media

woda, prąd, gaz, kanalizacja

Specyfikacja

Inne

Dostępne w pobliżu

Działka zlokalizowana jest w miejscowości Zielonki przy ul. Na ogrody - około 6 km od Krakowa. Spokojna i malownicza okolica z licznymi terenami zielonymi. W otoczeniu luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Opis

Zielonki – ul. Na ogrody – 44a – działka budowlano-rolna

Nieruchomość: Oferujemy Państwu do kupna działkę budowlano-rolną o powierzchni 44ar, z czego działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną stanowi około 20ar. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostępne media w drodze: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Bezpośredni dojazd drogą asfaltową. Działka położona w pierwszej linii zabudowy, nieogrodzona i niezagospodarowana. Szerokość działki to około 14,5m, a długość to około 300m.

 Stan prawny: Pełna własność z księgą wieczystą.


Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest w miejscowości Zielonki przy ul. Na ogrody – około 6 km od Krakowa. Spokojna i malownicza okolica z licznymi terenami zielonymi. W otoczeniu luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. To położenie gwarantuje spokój i możliwość wyciszenia się wśród natury w niewielkiej odległości od centrum Krakowa. W okolicy znajdziemy liczne trasy spacerowe, szlaki rowerowe i zapierające dech w piersiach punkty widokowe.

Odległość od ważnych punktów: około 1,5km od szkoły podstawowej, kościoła; 1 km od Parku Wiejskiego w Zielonkach, 1 km od Urzędu Gminy Zielonki, około 700m od restauracji “Malinowy Anioł”, około 300m od przystanku autobusowego (linie 207, 227, 267, 337, 937).

Więcej informacji zostanie udzielonych telefonicznie.

Cena: 650 000 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu  Kodeksu Cywilnego.

 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!

Kredyt hipoteczny z Agencją Nieruchomości Tecnocasa

W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości – KIRON. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego  objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

Zachęcamy do kontaktu!

Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed obejrzeniem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomości Prądnik Biały D. Nazary, T. Wójciak s.c.

Pachońskiego 9

tel. 797281632
krmk3@tecnocasa.pl

Oferta oddziału