KRMH1/0073 – Tecnocasa

Inwestycja przy Bulwarach Wiślanych- salon z aneksem + dwie sypialnie!

KRMH1/0073

Numer referencyjny KRMH1/0073

619 000 PLN 10 316.67 zł za m2 Świetna lokalizacja!, 60.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Kazimierz M. Polaczek, P. Gronowski, M. Uchański s.c.

ul. Starowiślna 33

tel. 512 110 804
krmh1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

sprzedaż

Dostępność

od zaraz

Lokalizacja

Województwo

małopolskie

Miasto

Kraków

Dzielnica

Kazimierz

Ulica

Paulińska

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

mieszkanie

Forma własności

Własność

Typ zabudowy

kamienica

Rok budowy

1911

Materiał budynku

cegła

Stan techniczny

Po remoncie

Rynek

Wtórny

Powierzchnia

60m2

Piętro

-1

Specyfikacja

Ilość pokoi

3

Ilość łazienek

1

Kuchnia

1

Winda

Nie

Piwnica

nie dotyczy

Typ ogrzewania

Gazowe

Opis

Inwestycja przy Bulwarach Wiślanych- salon z aneksem + dwie sypialnie!

Nieruchomość: Proponujemy Państwu lokal o powierzchni 60 m2, zlokalizowany w suterenie kamienicy z początku XX w. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z WC, przedpokoju oraz garderoby. Zaletami nieruchomości są układ oraz lokalizacja. Lokal sukcesywnie wynajmowany w systemie najmu krótkoterminowego. Nieruchomość idealna pod inwestycje.

Stan mieszkania: Po remoncie. W zeszłym roku w lokalu został przeprowadzony generalny remont. Założono nową instalację elektryczną, instalację ogrzewania gazowego oraz zostały wymienione piony wodnokanalizacyjne.

Stan budynku: Budynek zlokalizowany jest na magicznym krakowskim Kazimierzu, na ulicy Paulińskiej i pochodzi z początku XX wieku. Kamienica w bardzo dobrym stanie, odnowiona elewacja wewnętrzna oraz oficyna.

Lokalizacja: Budynek mieści się na Kazimierzu w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych (7 minut od Zamku Królewskiego na Wawelu oraz 12 minut od Rynku Starego Miasta). W pobliżu znajduje się wiele sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji.

Kazimierz stanowi jedną z najciekawszych dzielnic Krakowa oraz jego turystyczną wizytówkę. Jest miejscem współistnienia kultur żydowskiej i chrześcijańskiej. Dzięki licznym zabytkom, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na jego terenie dominuje zabudowa z przełomu XIX i XX wieku. Przeważają stylowe kamienice, coraz częściej odnawiane i przywracane do stanu świetności. Liczne zabytki, galerie, czy restauracje dodają temu miejscu niepowtarzalnego i nieco tajemniczego uroku.

Cena: 619 000 zł (do negocjacji)

Szanowni Państwo, jest to oferta na wyłączność w naszym biurze – więcej informacji pod numerem telefonu podanym poniżej.

Kredyt hipoteczny Agencją Nieruchomości Tecnocasa

W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

Zachęcamy do kontaktu!

Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Kazimierz M. Polaczek, P. Gronowski, M. Uchański s.c.

ul. Starowiślna 33

tel. 512 110 804
krmh1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału