KRMG5/0208
Numer referencyjny KRMG5/0208
Nieruchomość proponowana przez

Studio Nowa Huta 2 Ł. Krzesiwo, M. Polaczek s.c.
os. Stalowe 5
tel. 693569107 / 579490650
krmg5@tecnocasa.pl
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Czynsz
570zł
Dostępność
do ustalenia
Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków
Dzielnica
Nowa Huta
Ulica
os. Szkolne
Rodzaj nieruchomości
mieszkanie
Forma własności
Własność
Typ zabudowy
blok
Rok budowy
1950
Materiał budynku
cegła
Stan techniczny
bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
30m2
Piętro
2
Dostępne media
prąd, woda, gaz
Ilość pokoi
1
Ilość łazienek
1
Ilość balkonów
brak
Kuchnia
jasna, osobna
Winda
Nie
Piwnica
Tak
Wysokość pomieszczeń
2.70m
Typ ogrzewania
MPEC
Instalacje w budynku
nowe
Inne
Piwnica, strych
Dodatkowe udogodnienia
Bliskość komunikacji miejskiej
Dostępne w pobliżu
Zalew Nowohucki, Łąki Nowohuckie, Nowohuckie Centrum Kultury, sklepy, usługi, restauracje
Kraków – Nowa Huta – os. Szkolne – 30 m²
Nieruchomość:
Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnej kawalerki o powierzchni 30 m², usytuowanej na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Szkolnym. Lokal położony jest w jednej z malowniczych części Nowej Huty. W skład mieszkania wchodzą: ustawny pokój, przedpokój z szafą w zabudowie, osobna kuchnia oraz łazienka. Do mieszkania przynależy także piwnica o powierzchni 5 m², a w budynku znajduje się również strych jako część wspólna, zapewniająca dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy.
Stan prawny:
Mieszkanie stanowi odrębną własność z księgą wieczystą, bez obciążeń.
Ekspozycja:
Południowo – Zachodnia
Stan mieszkania:
Układ mieszkania jest funkcjonalny i przestronny. Wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone. Instalacje w mieszkaniu zostały wymienione, a ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z sieci MPEC. Łazienka, choć niewielka, została zaprojektowana z myślą o praktycznym zastosowaniu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowe do zamieszkania.
Stan budynku:
Budynek z lat 50. XX wieku, wybudowany metodą tradycyjną – cegła.
Lokalizacja:
Mieszkanie usytuowane jest w dobrze rozwiniętej i skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu dostępne są sklepy, apteka, szkoły, przedszkola oraz place zabaw. W niewielkiej odległości znajdują się także tereny rekreacyjne – Zalew Nowohucki, Łąki Nowohuckie czy Nowohuckie Centrum Kultury. Lokalizacja zapewnia ciszę i komfort życia, a jednocześnie pełen dostęp do potrzebnej infrastruktury. Dodatkowym atutem jest szybki dojazd do autostrady A4.
Komunikacja:
3 minuty pieszo od przystanków tramwajowych i autobusowych „Struga”.
PODSUMOWANIE:
-Nowa Huta
-1 pokój
-30 m²
-2 piętro
-Ogrzewanie: MPEC
-Ciepła woda: MPEC
-Wymienione instalacje
-Bardzo dobry stan techniczny
Chcesz kupić nieruchomość na kredyt?
Bezpłatnie zbadaj swoją zdolność kredytową z naszym zaufanym ekspertem kredytowym.
Kiron Partner Finansowy
tel. 696 339 134
Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 1997 r. nr 115, poz. 741) usługa pośrednictwa jest wykonywana na mocy pisemnej umowy. W trakcie prezentacji nieruchomości konieczne jest podpisanie umowy pośrednictwa w kupnie nieruchomości. Za wykonaną usługę polegającą na doprowadzeniu do podpisania umowy kupna / sprzedaży pobierana jest prowizja.
Zapraszamy na prezentację!
Nieruchomość proponowana przez

Studio Nowa Huta 2 Ł. Krzesiwo, M. Polaczek s.c.
os. Stalowe 5
tel. 693569107 / 579490650
krmg5@tecnocasa.pl