KRMM1/0041 – Tecnocasa

Kraków - Łobzów - ul. Kazimierza Wielkiego

KRMM1/0041

Numer referencyjny KRMM1/0041

680 000 PLN 11 724.14 zł za m2 , 58.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Krowodrza M. Walczyk, K. Filar s.c.

ul. Kazimierza Wielkiego 41

tel. 512 110 802
krmm1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

 • Specyfikacja

  Finanse

  Lokalizacja

  Województwo

  małopolskie

  Nieruchomość

  Specyfikacja

  Opis

  Kraków – ŁOBZÓW – Kazimierza Wielkiego

  Nieruchomość: Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58 m², znajdujące się na piątym, ostatnim piętrze. Nieruchomość miała kiedyś przeznaczenie na pracownię artystyczną stąd jej wyjątkowość wyrażająca się znakomitym naturalnym oświetleniem, pięknymi widokami i niestandardowym układem.

  Wysokość mieszkania w najwyższym punkcie to 5,5 m co pozwala na stworzenie dowolnej antresoli a wysoko usytuowane okna dostarczą światło dzienne do wszystkich pomieszczeń.

  Stan nieruchomości: Do remontu.

  Ekspozycja dwustronna: wschód-zachód.

  Stan budynku: Nieruchomość mieści się w pięciopiętrowym bloku z 1991 roku.  Klatka schodowa jest zadbana, a przy wejściu do budynku znajduje się domofon.
  Dach jest po remoncie i został docieplony w 2021 roku.

  Czynsz:
   614 zł. Dodatkowo płatny prąd indywidualnie według zużycia.

  Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części Krakowa. W pobliżu punkty usługowe tj. przedszkola, szkoły, poczta, sklepy (Biedronka, Lewiatan, Żabka) oraz punkty gastronomiczne. Około 2 min pieszo do linii tramwajowej „Urzędnicza”. W najbliższej lokalizacji znajdują się przystanek autobusowy „Radio Kraków” z których jest dobry dojazd do wszystkich części Krakowa. W bliskiej odległości znajduje się Park „Młynówka Królewska” oraz prestiżowe Alejki Grottgera.

  Cena: 680 000 zł

  Oferta na zasadzie wyłączności.

  Kredyt hipoteczny Agencją Nieruchomości Tecnocasa

  W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

  Zachęcamy do kontaktu!

  Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

  Poproś o informacje

  Nieruchomość proponowana przez

  Tecnocasa

  Studio Krowodrza M. Walczyk, K. Filar s.c.

  ul. Kazimierza Wielkiego 41

  tel. 512 110 802
  krmm1@tecnocasa.pl

  Oferta oddziału