KRMO1/0120 - Tecnocasa

Kraków- Olsza- ul. Włodkowica

KRMO1/0120

Numer referencyjny KRMO1/0120

630 000 PLN 13 125.00 zł za m2 Dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3. pokoju., 48.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomosci Olsza M.Walczyk, J. Gał s.c.

Miechowity 19c

tel. 666 605 183
krmo1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

sprzedaż

Czynsz

660zł

Dostępność

od zaraz

Lokalizacja

Województwo

małopolskie

Miasto

Kraków

Dzielnica

Olsza

Ulica

Włodkowica

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

mieszkanie

Forma własności

Własność

Typ zabudowy

blok

Rok budowy

1965

Materiał budynku

konstrukcja mieszana

Stan techniczny

do remontu

Rynek

Wtórny

Powierzchnia

51,11m2

Piętro

3

Dostępne media

prąd, woda, gaz, ogrzewanie

Specyfikacja

Ilość pokoi

2

Ilość łazienek

1

Ilość balkonów

1

Kuchnia

osobna, z oknem

Winda

Nie

Piwnica

Tak

Wysokość pomieszczeń

260 cmm

Typ ogrzewania

MPEC

Inne

Dodatkowe udogodnienia

- spokojna okolica

Opis

Kraków – Olsza – ul. Włodkowica

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 48 m2 (powierzchnia całkowita 51,11 m2), zlokalizowane w północnej części Krakowa przy ulicy Włodkowica.

We can speak English. If you’re interested in this apartment, don’t hesitate to contact us.

Najważniejsze informacje:

– Piętro 3/4,

– Osobna jasna kuchnia

– Możliwość  zrobienia 3. pokoju (salon z aneksem kuchennym + 2 osobne sypialnie)

– Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

– Balkon

 

MIESZKANIE:

Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku wykonanym z żelbetowej konstrukcji ścianowo-płytowej, wybudowanym w 1965 roku.

Składa się z:

– Dwóch pokoi,

– Osobnej jasnej kuchni

– Łazienki,

– Przedpokoju,

– Balkonu.

Do mieszkania przynależy również ok. 2- metrowa piwnica.

STAN MIESZKANIA: do generalnego remontu, instalacja elektryczna miedziana

STAN PRAWNY: odrębna własność z księgą wieczystą

STAN BUDYNKU: Zadbany czteropiętrowy blok z 1965 roku, wykonany z żelbetowej konstrukcji ścianowo-płytowej.

INFORMACJE TECHNICZNE:

– Ogrzewanie: miejskie (MPEC)

– Woda: z sieci miejskiej (MPEC)

FINANSE:

– Czynsz: ok. 660 zł

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w niezwykle atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa, na pograniczu dzielnic Stare Miasto i Grzegórzki, co gwarantuje zarówno spokój, jak i bezpośrednią bliskość wszystkich atrakcji miasta.

Komunikacja i dojazd: 

Bezpośredni dojazd do centrum: Samochodem do Rynku Głównego lub Dworca Głównego dostaniesz się w zaledwie około 10 minut.

Doskonała komunikacja miejska: W odległości jedynie 700 metrów (ok. 7-8 minut spacerem) znajduje się ważny węzeł komunikacyjny „Tauron Arena Kraków Wieczysta”, obsługiwany przez liczne linie autobusowe i tramwajowe. Dzięki temu dojazd w głąb centrum (np. na Plac Inwalidów lub Dworzec Główny) komunikacją miejską zajmuje około 15 minut.

Przyszłościowa inwestycja: W okolicy trwa budowa nowej linii tramwajowej z Mistrzejowic, której planowane zakończenie prac przypada na II kwartał 2026 roku. Inwestycja ta znacząco poprawi i tak już doskonałe połączenia z północnymi częściami miasta.

Otoczenie i infrastruktura:

Lokalizacja oferuje doskonałe zaplecze codziennych udogodnień oraz rozrywki:

-Obiekty sportowo-widowiskowe: W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Tauron Arena Kraków, na której organizowane są największe koncerty i wydarzenia sportowe.

-Zakupy: W kilka minut można dotrzeć do Galerii M1 z wieloma sklepami, marketami i punktami usługowymi. W okolicy znajdują się także liczne sklepy spożywcze (w tym dyskonty) oraz apteka.

-Rekreacja i wypoczynek: Tuż obok rozciąga się rozległy Park Lotników Polskich – idealne miejsce na spacery, jogging czy rowerowe przejażdżki.

-Życie codzienne: Sąsiedztwo zapewnia pełną infrastrukturę, w tym przedszkole, szkoły, a także różnorodne lokale gastronomiczne – od kawiarni po restauracje. W okolicy znajduje się również kościół.

-Edukacja: Mieszkanie znajduje się w lokalizacji idealnej dla studentów. Bezpośredni dojazd na AWF i Politechnikę zajmuje niecałe 10 minut, ponadto Uniwersytet Ekonomiczny znajduje się ok 20 minut komunikacją od samej nieruchomości.

Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy w sobie spokój mieszkaniowej okolicy z żywiołowością i energią centrum. Doskonała komunikacja, zarówno obecna, jak i ta przyszłościowa, oraz kompletna infrastruktura czynią tę lokalizację idealnym wyborem dla osób ceniących sobie wygodę, czas i bliskość wszystkiego, co w Krakowie najlepsze.

Cena ofertowa: 630 000 PLN (do negocjacji)

Szanowni Państwo, jest to oferta na wyłączność w naszym biurze – więcej informacji pod numerem telefonu 666 605 183

Chcesz kupić nieruchomość na kredyt? Bezpłatnie zbadaj swoją zdolność kredytową z naszym zaufanym ekspertem kredytowym – Kiron Partner Finansowy.

———————————————————————————————————————————

Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 1997 r. nr 115, poz. 741) usługa pośrednictwa jest wykonywana na mocy pisemnej umowy. W trakcie prezentacji nieruchomości konieczne jest podpisanie umowy pośrednictwa w kupnie nieruchomości. Za wykonaną usługę polegającą na doprowadzeniu do podpisania umowy kupna/sprzedaży pobierana jest prowizja.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Agencja Nieruchomosci Olsza M.Walczyk, J. Gał s.c.

Miechowity 19c

tel. 666 605 183
krmo1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału