KRMR1/0387 - Tecnocasa

Siepraw – ul. Długa – Działka budowlano-rolna – 29,61 a

KRMR1/0387

Numer referencyjny KRMR1/0387

259 000 PLN 87.47 zł za m2 Działka rolno-budowlana w cichej okolicy, 2 961.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

Rynek Podgórski 9

tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl

Powierzchnia

2961m2

Specyfikacja

Opis

Siepraw – ul. Długa – Działka budowlano-rolna – 29,61 a

 

Nieruchomość: Proponujemy Państwu działkę objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, która zgodnie z aktualnym planem znajduje się w terenie oznaczonym S/128MN2 – tereny zabudowy jednorodzinnej, w formie budynków wolnostojących i bliźniaczych, R – tereny rolnicze oraz ZR – tereny zieleni nieurządzonej.

 

Teren: Działka o łącznej powierzchni 29,61 a. Dostęp do drogi publicznej, budowlane około 8 arów, pozostała część to tereny rolnicze i tereny zieleni nieurządzonej, dodatkowo udział w działce drogowej, stanowiąca dojazd do działek. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się wszystkie media – prąd, gaz i woda. W okolicy zabudowa jednorodzinna wolnostojąca.

 

Cena: 259 000 zł

 

Informujemy, że przed obejrzeniem nieruchomości podpisujemy umowę pośrednictwa w kupnie.
Zapraszamy do oglądania!

 

Kredyt hipoteczny Agencją Nieruchomości Tecnocasa
W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Rynek Podgórski 9

tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału