KRMR1/0390
Numer referencyjny KRMR1/0390
Nieruchomość proponowana przez

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.
Rynek Podgórski 9
tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Dostępność
od zaraz
Województwo
małopolskie
Miasto
Libertów
Ulica
Korczynowa
Rodzaj nieruchomości
dom
Forma własności
Własność
Typ zabudowy
dom wolnostojący
Rok budowy
2008
Materiał budynku
cegła
Stan techniczny
bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
233m2
Ilość pokoi
4
Ilość łazienek
3
Ilość balkonów
2
Kuchnia
otwarta
Winda
nie dotyczy
Typ ogrzewania
gazowe
Libertów – ul. Korczynowa – 192 m2 (232,90 m2)
Nieruchomość: przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 192 m2, położony na działce 9,73 a. Działka urządzona, z licznymi drzewami i krzewami ozdobnymi, ogrodzona z automatyczną bramą wjazdową od strony zachodniej. Na tyłach w ogrodzie murowana altana, a od frontu budynek gospodarczy.
Na parterze przestronny salon z jadalnią i wyjściem do ogrodu, swobodna otwarta kuchnia, osobny gabinet, garderoba, toaleta z bidetem, pralnia, garaż dwustanowiskowy, schowek.
Na półpiętrze pomieszczenie rekreacyjne, łazienka oraz sauna.
Na poddaszu 3 oddzielne sypialnie, jedna z garderobą i prywatną łazienką, oraz druga łazienka z toaletą, wanną i prysznicem.
Stan techniczny: dom w bardzo dobrym stanie technicznym. Budynek powstał w latach 2007-2008. Wykonany w technologii tradycyjnej. Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką ceramiczną, ocieplony wełną mineralną 20 cm. Instalacje: wodno-kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, teletechniczna i system alarmowy z monitoringiem, klimatyzacja. W salonie czynny kominek z rozprowadzeniem ciepła. Ogrzewanie c.o. piecem gazowym dwufunkcyjnym.
Standard wykończenia: bardzo korzystny. W zależności od pomieszczenia na podłogach parkiet, panele, płytki, na ścianach powłoki malarskie oraz płytki. Kuchnia wykończona z pełnym wyposażeniem – meble na wymiar, sprzęt AGD, zlew. Łazienki wykończone i wyposażone. Stolarka drzwiowa, okienna oraz schody drewniane. Dodatkowo sauna dwufunkcyjna mokra/sucha na półpiętrze. System oczyszczania wody, monitoringu oraz alarmowy z czujnikami ruchu i dymu, videodomofon ze sterowaniem furtką wejściową.
Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Libertów, w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. W odległości 4,8km znajduje się miejscowość gminna Mogilany, a od centrum Krakowa dzieli jedynie 11,3 km. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się sklepu spożywcze, przystanki komunikacji podmiejskiej, kościół, punkty gastronomiczne oraz punkty usługowe.
Cena: 2 790 000 zł (do negocjacji)
Zapraszamy do oglądania!
Informujemy, że przed obejrzeniem nieruchomości podpisujemy umowę pośrednictwa w kupnie.
Kredyt hipoteczny z Agencją Nieruchomości Tecnocasa.
W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości – KIRON. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.
Nieruchomość proponowana przez

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.
Rynek Podgórski 9
tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl