KRMR1/0298 – Tecnocasa

SWOSZOWICE - ul. Warszewicza - Zespół Działek Budowlanych -  37,78 a

KRMR1/0298

Numer referencyjny KRMR1/0298

2 593 500 PLN 686.47 zł za m2 Zespół działek budowlanych w atrakcyjnej lokalizacji , 3 778.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

Rynek Podgórski 9

tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

sprzedaż

Dostępność

Od zaraz

Lokalizacja

Województwo

małopolskie

Miasto

Kraków

Dzielnica

Swoszowice

Ulica

Warszewicza

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

dzialka

Forma własności

Własność

Typ zabudowy

nie dotyczy

Powierzchnia

3778m2

Dostępne media

Gaz, woda, prąd

Specyfikacja

Opis

SWOSZOWICE – ul. Warszewicza – Zespół Działek Budowlanych –  37,78 a

Nieruchomość: działki o różnych powierzchniach – mniejsze, które stanowią drogę dojazdową oraz foremne, o regularnych kształtach o powierzchniach: 11,59 a, 11,66 a, 13,80 a. Zjazd z drogi gminnej – ul. Warszewicza. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się wszystkie media.
Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego „Swoszowice – Wschód”,  zgodnie z którym znajdują się w terenie oznaczonym symbolem 5MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Ważne parametry:
1.Wielkość powierzchni nowo wydzielanych działek budowlanych nie może być mniejsza niż:
– 8 a dla zabudowy jednorodzinnej realizowanej w postaci budynków wolnostojących oraz dla zabudowy usługowej realizowanej na wydzielonych działkach, dopuszczonej w tych terenach jako przeznaczenie uzupełniające,
– 6 a dla zabudowy bliźniaczej, przy czym powierzchnię tę należy rozumieć jako powierzchnię przynależną do jednego budynku jednorodzinnego realizowanego w zabudowie bliźniaczej.

2. Szerokość frontu działki budowlanej przy drodze publicznej, w przypadku dokonywania nowego podziału geodezyjnego, nie może być mniejsza niż 20 m w zabudowie jednorodzinnej realizowanej w postaci budynków wolnostojących, a 16 m w zabudowie bliźniaczej.

3. Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy na działce budowlanej nie może przekroczyć wartości 0,25 na działkach o powierzchni 6 a i większej niż 6 a.

4. Powierzchnia terenu biologicznie czynna musi stanowić nie mniej niż:
– 55% powierzchni działki budowlanej na działkach o powierzchni 6 a i większej niż 6 a,
– 50% powierzchni działki budowlanej na działkach o powierzchni mniejszej niż 6 a, które powstały w wyniku podziału dokonanego przed wejściem w życie uchwały,
–  35% powierzchni działki budowlanej dla zabudowy usługowej realizowanej na wydzielonych działkach, dopuszczonej jako przeznaczenie uzupełniające.

5. Wysokość projektowanych budynków, mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku lub jego części pierwszej kondygnacji nadziemnej budynku, do poziomu kalenicy lub najwyżej położonego punktu zbiegu połaci dachowych nie może być większa niż 10 m dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych, a 6 m dla wydzielonych budynków gospodarczych i garaży.
Lokalizacja: nieruchomości położone w malowniczej dzielnicy Swoszowice na południowych obrzeżach Krakowa. W sąsiedztwie działki znajdują się domy wolnostojące, wille i posiadłości, co świadczy o prestiżu i wysokim standardzie okolicy. Swoszowice to idealne miejsce dla osób szukających harmonii między życiem w pobliżu dużego miasta, jakim jest Kraków, a spokojnym, zielonym otoczeniem. Działki mają ogromny potencjał na cele deweloperskie, jak i na budowę domu rodzinnego.
Cena: 70.000 zł/a

Informujemy, że przed obejrzeniem nieruchomości podpisujemy umowę pośrednictwa w kupnie.
Zapraszamy do oglądania!

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Podgórze M. Tyrkalska, M. Polaczek, P. Gronowski s.c.

Rynek Podgórski 9

tel. 513 084 377
krmr1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału