KRMM2/1791
Numer referencyjny KRMM2/1791
Nieruchomość proponowana przez

Studio Stare Miasto T. Sarata, M. Polaczek s.c.
ul. Łobzowska 2
tel. 600 638 099
krmm2@tecnocasa.pl
Rodzaj transakcji
wynajem
Czynsz
380zł
Dostępność
od zaraz
Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków
Dzielnica
Stare Miasto
Ulica
Łobzowska
Rodzaj nieruchomości
mieszkanie
Forma własności
Własność
Typ zabudowy
kamienica
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
30m2
Piętro
2
Dostępne media
prąd, gaz
Ilość pokoi
1
Ilość łazienek
1
Ilość balkonów
1
Kuchnia
oddzielna
Kraków – Stare Miasto – ul. Łobzowska – pokój z osobną kuchnią – 30 m2
Nieruchomość: 1-pokojowe mieszkanie z osobną, dużą kuchnią o łącznej powierzchni 30 m2, ulokowane na drugim piętrze kamienicy. Dodatkowe pomieszczenia to przedpokój i łazienka z WC oraz balkon. Atutem jest bardzo cicha lokalizacja mimo ścisłego centrum miasta – ekspozycja mieszkania jest na duży otwarty dziedziniec od ul. Asnyka. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu-funkcyjnego.
Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia/umeblowania zgodnie z potrzebami najemcy.
Stan mieszkania: Dobry/średni – mieszkanie w podstawowym standardzie i umeblowaniu.
Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w samym centrum Krakowa, w 2 minuty pieszo można dojść do Plant Krakowskich, a do przystanku tramwajowego i autobusowego „Stary Kleparz” w 5 minut. W okolicy targ ze świeżymi produktami od lokalnych dostawców, sklep „Żabka”, kawiarnie i wiele punktów usługowych.
Opłaty: 1500 zł + 380 zł czynsz administracyjny + gaz i prąd według zużycia.
Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w najmie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Nieruchomość proponowana przez

Studio Stare Miasto T. Sarata, M. Polaczek s.c.
ul. Łobzowska 2
tel. 600 638 099
krmm2@tecnocasa.pl