KRMM2/1807 - Tecnocasa

Kawalerka z balkonem - ul. Warszawska

KRMM2/1807

Numer referencyjny KRMM2/1807

2 300 PLN 57.50 zł za m2 Widok na park, 40.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Miasto T. Sarata, M. Polaczek s.c.

ul. Łobzowska 2

tel. 600 638 099
krmm2@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

Specyfikacja

Finanse

Rodzaj transakcji

wynajem

Czynsz

500zł

Dostępność

od zaraz

Lokalizacja

Województwo

małopolskie

Miasto

Kraków

Dzielnica

Stare Miasto

Ulica

Warszawska

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

mieszkanie

Forma własności

Własność

Typ zabudowy

kamienica

Materiał budynku

cegła

Rynek

Wtórny

Powierzchnia

40m2

Piętro

wysoki parter

Specyfikacja

Ilość pokoi

1

Ilość balkonów

1

Kuchnia

osobna

Typ ogrzewania

gazowe

Opis

Kraków – Stare Miasto – ul. Warszawska – 1 pokój – 40 m2

Nieruchomość: Mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na wysokim parterze w cichej zadbanej kamienicy międzywojennej zamieszkanej w większości przez mieszkańców. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, osobnej kuchni z której wychodzi balkon na stronę Parku Jalu Kurka, oraz łazienki z WC. Doskonała centralna lokalizacja z bliskim dostępem do Galerii Krakowskiej, Teatru Słowackiego i Placu Jana Matejki.

Stan mieszkania: Mieszkanie po remoncie z zachowanym oryginalnym parkietem, wyposażone w zadbane meble i podstawowe sprzęty. Nowa kuchenka gazowa i piekarnik oraz lodówka. Nowy materac. Idealne mieszkanie dla dwóch osób. Ogrzewanie gazowe (koszt w zimie ok. 500zł)

Lokalizacja: Budynek znajduje się w jednej z najciekawszych lokalizacji w Krakowie.

W pobliżu mnóstwo sklepów i punktów usługowych. Budynek usytuowany obok Galerii krakowskiej, uczelni UJ Collegium Medicum, Politechniki Krakowskiej, AGH, U. Ekonomicznego, A. Sztuk Pięknych i innych – do każdej z nich można się dostać w ciągu 10 minut. W kilka minut pieszo można natomiast dojść do Rynku Głównego.

Opłaty: 2 300zł + 500 zł czynsz administracyjny(woda,śmieci) + prąd + gaz

Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w najmie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Stare Miasto T. Sarata, M. Polaczek s.c.

ul. Łobzowska 2

tel. 600 638 099
krmm2@tecnocasa.pl

Oferta oddziału