KRMH1/0001 - Tecnocasa

Kraków- Stare Miasto – ul. Św. Gertrudy- 33 m2

KRMH1/0001

Numer referencyjny KRMH1/0001

760 000 PLN 23 030.30 zł za m2 Mieszkanie przy plantach!, 33.00 m2

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Kazimierz M. Polaczek, P. Gronowski, M. Uchański s.c.

ul. Starowiślna 33

tel. 512 110 804
krmh1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału

Zapytaj o nieruchomość

slide 2 of 19
slide 5 to 8 of 19
15+
więcej
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors © CARTO

Specyfikacja

Finanse

Dostępność

od zaraz!

Lokalizacja

Województwo

małopolskie

Miasto

Kraków

Dzielnica

Stare Miasto

Ulica

św. Gertrudy

Nieruchomość

Rodzaj nieruchomości

mieszkanie

Forma własności

Własność

Typ zabudowy

kamienica

Rok budowy

XIX

Materiał budynku

cegła

Stan techniczny

bardzo dobry

Rynek

Wtórny

Piętro

2

Dostępne media

prąd, woda

Specyfikacja

Ilość pokoi

2

Ilość łazienek

1

Kuchnia

aneks kuchenny

Winda

Nie

Piwnica

Nie

Typ ogrzewania

elektryczne

Opis

Kraków- Stare Miasto – ul. Św. Gertrudy- 33 m2

Mieszkanie: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa – przy ul. Św. Gertrudy, tuż obok Plant. Lokal znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy z początku XIX wieku.
Wnętrze składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz antresoli, na której znajduje się część sypialna. Przestrzeń została zaplanowana funkcjonalnie i wygodnie.

Obecnie mieszkanie działa w systemie najmu krótkoterminowego i przynosi regularne dochody, co czyni je atrakcyjną propozycją dla inwestorów. Z drugiej strony, lokalizacja w centrum miasta sprawia, że to także świetna opcja dla osób, które chcą zamieszkać w sercu Krakowa – z dostępem do restauracji, kawiarni, komunikacji miejskiej i najważniejszych punktów w okolicy.
Z uwagi na rosnącą popularność okolicznych atrakcji turystycznych oraz dynamiczny rozwój tej części Krakowa, mieszkanie ma ogromny potencjał wzrostu wartości w przyszłości.

Stan: Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym,  kilka lat wstecz zostały wymienione okna. Gotowe do zamieszkania lub wynajmu

Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się przy ul. Św. Gertrudy, w samym sercu Krakowa, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego (około 3 minuty), Wawelu (5 minut) oraz Kazimierza (7 minut). W okolicy znajdują się również przystanki tramwajowe i autobusowe, dzięki czemu łatwo można dostać się do innych części miasta. Do Dworca Głównego i Galerii Krakowskiej jest zaledwie 10 minut pieszo.

Cena: 760 000 zł do negocjacji

Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa

Oddział I : Kazimierz, Stare Miasto

Starowiślna 33

tel: 48 12 428 23 20

tel: 48 512 110 804

facebook: www.facebook.com/TecnocasaPoland

Kredyt hipoteczny Agencją Nieruchomości Tecnocasa

W naszej Agencji posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z największymi bankami, spośród których nasz doradca pomoże Państwu wybrać najlepszą ofertę. U nas mogą Państwo spodziewać się najkorzystniejszej indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, kompleksowego objaśnienia zasad przyznawania kredytu, wykonania wszystkich formalności oraz przeprowadzenia całego procesu krok po kroku w jednym miejscu.

Zachęcamy do kontaktu!

Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Poproś o informacje

Nieruchomość proponowana przez

Tecnocasa

Studio Kazimierz M. Polaczek, P. Gronowski, M. Uchański s.c.

ul. Starowiślna 33

tel. 512 110 804
krmh1@tecnocasa.pl

Oferta oddziału