WRMS1/0049
Numer referencyjny WRMS1/0049
Nieruchomość proponowana przez

Agencja Nieruchomości Szczepin Adrian Matjas, Dariusz Łukasik s.c.
ul. Głogowska 6
tel. +48691556116
wrms1@tecnocasa.pl
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Dostępność
Od zaraz
Województwo
dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Dzielnica
Widawa
Ulica
Fryzjerska
Rodzaj nieruchomości
dom
Forma własności
Własność
Typ zabudowy
dom wolnostojący
Rok budowy
1992
Materiał budynku
cegła
Stan techniczny
Do zamieszkania
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
206,1m2
Piętro
Parter, 1
Dostępne media
Przyłącze z sieci wodociągowej, kanalizacja.
Ilość pokoi
8
Ilość łazienek
2
Ilość balkonów
1
Kuchnia
Osobna z oknem
Winda
nie dotyczy
Piwnica
Nie
Wysokość pomieszczeń
2,6m
Typ ogrzewania
Gaz dwufuncyjny
Instalacje w budynku
Dobry stan
Inne
Działka 3671 m2
Dom wolnostojący na obrzeżach Wrocławia
Wrocław, Widawa, ul. Fryzjerska
Oferujemy Państwu dom wolnostojący o łącznej powierzchni 206,1 m². Dom piętrowy z działką o powierzchni 3671 m². Nieruchomość znajduje się na północno-zachodnim obrzeżu Wrocławia, w dzielnicy Psie-Pole, osiedle Widawa. Osiedle znajduje się w spokojnym miejscu, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta. Ulica Fryzjerska jest kameralna i cicha, przemieszczają się po niej wyłącznie mieszkańcy.
Nieruchomość składa się z parteru, poddasza oraz strychu. Z jednego z pokoi na parterze znajduje się tylne wyjście na taras i ogród. Osobne wejście do pokoju jest dużym udogodnieniem dla prowadzenia działalności. Dzięki osobnemu wejściu zachowana zostaje prywatność mieszkańców jak i komfort klientów, którzy bezpośrednio z ogrodu mogą wejść do biura. Istnieje również trzecie wejście do budynku, które usytuowane jest z boku budynku i prowadzi do kotłowni.
Działka ogrodzona jest siatką, natomiast od strony ulicy postawiono płot wraz z bramą wjazdową na posesję. Za domem znajduje się garaż, do którego jest podjazd z kostki. Położenie domu oraz duży ogród z licznymi drzewami daje poczucie prywatności. Na posesji znajduje się oczko wodne. Działka ciągnie się od ulicy Fryzjerskiej aż do ulicy Kminkowej.
PARTER:
PODDASZE:
MEDIA:
Ogrzewanie gazowe, przyłącze z sieci wodociągowej, kanalizacja.
LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Fryzjerskiej. Niedaleko znajduje się linia autobusowa numer 108. Autobusem można dojechać na Dworzec Nadodrze, skąd można się przesiąść w inne linie komunikacji miejskiej.
NAJBLIŻSZA OKOLICA:
CENA: 1 650 000 zł
Zapraszamy do umówienia się na bezpłatną prezentację nieruchomości.
Agencja Nieruchomości Tecnocasa
Oddział V Szczepin
Ul. Głogowska 6
tel. 575 755 217, 691 556 116, 575 755 851
Aby być na bieżąco, zaobserwuj nas na naszych mediach społecznościowych:
Instagram: tecnocasa_szczepin
Nieruchomość proponowana przez

Agencja Nieruchomości Szczepin Adrian Matjas, Dariusz Łukasik s.c.
ul. Głogowska 6
tel. +48691556116
wrms1@tecnocasa.pl